SIT8209AC-83-33E-166.6
SIT8209AC-83-33E-166.6
SIT8209AC-83-33E-166.600000T vs SIT8209AC-83-33E-166.600000X vs SIT8209AC-83-33E-166.600000Y
PartNumber
SIT8209AC-83-33E-166.600000T
SIT8209AC-83-33E-166.600000X
SIT8209AC-83-33E-166.600000Y
Description
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
Iniziare con
SIT8209AC-83-33E-166.6
18
SIT8209AC-83-33E-166
21
SIT8209AC-83-33E-16
24
SIT8209AC-83-33E-1
89
SIT8209AC-83-33E
103
SIT8209AC-83-33
189
SIT8209AC-83
696
SIT8209AC-8
2610
SIT8209AC
10713
SIT8209A
SIT820
Search Part Number : "
SIT8209AC-83-33E-166.6
", Match & Start with "
SIT8209AC-83-33E-166.6
" - Total : 18
Produttore
Parte #
Descrizione
RFQ
SIT8209AC-83-33E-166.6
00000T
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
RFQ
SIT8209AC-83-33E-166.6
00000X
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
00000Y
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
60000T
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
60000X
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
60000Y
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166.6
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS